Markadoktoru Röportaj

Haber

TÜRKİYE'DE AMERİKADA DOĞUM İLE İLGİLİ MARKA TESCİLLİ OLAN TEK FİRMA

Amerikada-Dogum, Türkiyede dogum marka tescili olan tek firma

'AMERİKADA-DOĞUM' DAN ÇOCUĞUNUZA VEREBİLECEĞİNİZ EN İYİ HEDİYE İÇİN YENİ FIRSATLAR

'Amerikada-Doğum', Türkiye'de doğum ile ilgili marka tescili olan tek firma. TÜRSAB üyesi olarak 20 yıllık faal yurt içi ve yurt dışı turizm tecrübesini size daha ayrıcalıklı hizmet vermek için kullanan firma, TAV işbirliği (Passport Card) ile birinci sınıf hizmet ve Denizbank işbirliği (Doğum Kredisi) ile size çeşitli kolaylıklar sağlıyor.

TAV işbirliği ile Türkiye'den giderken havalimanı TAV Passport ile özel giriş , Business Check In, özel pasaport geçişi, lounge, özel ring araçlarıyla ulaşım hizmetinden faydalanıyorsunuz.

Denizbank işbirliği ile 'Amerikada-Doğum' masraflarınız için sadece size özel uygun ödeme avantajlı doğum kredisi kullanabiliyorsunuz.

'Amerikada-Doğum' bu projeyi ilk kez başlatan firma olarak kurumsal deneyimi ve başarısı ile fark yaratıyor. Doğum planınızın en iyi şekilde işlemesi için hastane, doktor, konaklama, ulaşım gibi ihtiyaçlarınız konusunda profesyonel bir ekip ile 'Amerikada-Doğum' bütün bu süreçte yanınızda oluyor.

New York, Las Vegas, New Jersey ve Miami olmak üzere 4 ayrı noktada temsilcilikleri sayesinde Amerika'daki en iyi doktor ve hastaneler ile işbirliği içinde çalışarak size en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan firma yetkilisi Tuğba BOZTEPE, yakın zaman önce Kaliforniya' yı da listelerine eklediklerinin müjdesini verdi.