Markadoktoru Röportaj

Haber

TURİZM'DE MARKALAŞMA ZİRVESİ CROWNE PLAZA'DA

Turizm'de Markalaşma Zirvesi İstanbul Crowne Plaza'da

Turizmde dünyanın ilk 10 ülkesi arasına giren Türkiye bu performansını markalaşmaya taşıyacak. Turizmde kızışan rekabet ortamında daha da önem kazanan markalaşma süreci sektör temsilcileri ve marka uzmanlarının katıldığı toplantıda tartışılacak.

"Brand inTourism/Turizmde Markalaşma"nın ele alınacağı zirvede sektörün önünü açacak konulara dikkat çekilecek. 'Marka doktoru' Gürkan Boztepe- Ekin Grubu- CC İletişim tarafından düzenlenen "BrandinTourism/Turizmde Markalaşma" zirvesinin 'Marka Patronlardan Markalaşma' özel oturumda, alanlarında marka olmuş patronlar nasıl markalaştıklarını anlatacak.

Zirvenin 'Marka Öyküleri' oturumunda ise çeşitli sektörlerden firmaların sahipleri markalaşma serüvenlerinin öyküsünü katılımcılarla paylaşacak. 'Markamız İçin Ne Yaptık, Ne Yapıyoruz?' başlıklı son oturumda ise turizmde markalaşmayı başaran firmaların yöneticileri bu işin püf noktalarını açıklayacak."

"BrandinTourism/Turizmde Markalaşma" zirvesinin amacı, konunun uzmanları ve sektörün bu alanda öne çıkmış markalarının deneyimlerini sektörle paylaşması ve aktörlerine yol gösterilmesi olarak açıklandı. Zirvenin amacına ulaşması için toplantının interaktif bir formatta gerçekleştirilecek.