Markadoktoru Röportaj

Haber

MARKADOKTORU KÖŞE YAZARLARI İLE MİLLİYET LEZZET'DE

Marka doktoru köşe yazıları ile artık milliyet lezzet'te

Gürkan Boztepe, Milliyet Gazetesinin Lezzet ekinde 15 gün arayla yayınlanacak olan yazılarında, Fark getiren mekânlar, Marka olmak isteyenler veya Restoran kurmak isteyen yatırımcılar üzerinde duracak

Bir marka Butik mi yoksa Franchise sistemi ile mi yapılanmalı? UFRAD vb üyeliklerinin durumu ne? Aşçısı, tedarikçisi, garsonları eğitimliler mi? Lokasyon seçimleri nasıl yapılmalı? Tüm bu soruları aydınlığa kavuşturacak.

Haberler, Dijital Medya Kurulumu, Sosyal Medya Stratejisi ve takibi, Kurumsal Kimlik ve Creatif çalışmalar, İş geliştirme konularını tek konuda toplayan Boztepe başarılı adımlarla hızla yükseliyor.

Marka Doktoru; Marka Ölçümleme, Marka Konumlandırma, Basın ve özellikle Amerika Temsilciliği ile gerek Amerika'dan Gıda ve Turizm Markalarını Yurdumuza kazandırmak isteyenlere, gerekse Türkiye den çıkıp Markasını Amerika da büyütmek isteyenlere Newyork-Miami- Los Angeles lokasyonlarındaki ofisleri ile de hizmet sunuyor. Ayrıca, şirket kurulumları ve vergi mevzuatlarında Amerika da Newyork, Miami ve Losangeles ofisleri olması Marka Doktoruna güç katmakta.

Yurtdışı basını ve Acente ilişkileri ile de zincir gruplara hizmet vermekte

2015 de Zorlu Performans sanatları merkezinde gerçekleşecek olan Brand in Tourism&Gastro konferansı Marka Doktoru organizasyonunda sektörün ileri gelenlerini bir araya getirecek. Şu andan konuşmacı kadrosuna girmek isteyen yurtdışı ve yurtiçi popüler simalar, nitelikli bir konferans olacağının göstergesi.

Jurasicland, NewyorkFries, Ardaq Group, Tatari Yatcılık, Be-Sa İnşaat, Altınboynuz Catering, Coffee M, Amerikada Doğum, Business Center, , Bluebird, Life Group gibi pek çok markayı başarıya ulaştıran Boztepe 'Profesyonel yardım alabilecek vizyona sahip olan, yurt dışı ve rakiplerini iyi takip eden, sosyal medya ve iletişimin her alanında organize olanlar başarılı olacak' diyor.