Markadoktoru Röportaj

Haber

HOLYWOOD STARLARI MARKADOKTORU İLE TÜRKİYE'DE

Holywood starları marka doktoru ile Türkiye'de

Marka Doktoru Losangeles ofisi bir ilke imza atarak Alpacino-AngelinoJolie-Cuba Gooding JR-Eva Mendes-Brad Garrett- vb. isimlerin olduğu Keynotespeaker ajansının Türkiye temsilciliğini alan FEA'nin tüm tanıtım faaliyetlerini yapacak.

Al Pacino

Kişisel markalaşma ve network ajansı olan Farklı Eğitimler Akademisi; Biletix üzerinden sektöründeki en değerli kişilerinin eğitimlerini pazarlıyor. Bu yıl kurumsal satışlara da başlayacak olan firma Holywood'un en büyük ajansı ile temsilcilik anlaşması yaptı. Ardından Türkiye'nin Marka konusundaki deneyimli iletişim uzmanı Gürkan Boztepe ile sözleşmeye imza attı.

Önümüzdeki dönemde ülkemizde yapılacak konferanslarda artık çıtanın çok yükseldiğini direkt Losangeles ofisleri ile tüm Kongre acenteleri veya Önemli Konferans düzenleyenlere süper isimler sunabilecek olan FEA, tüm PR ve Kreatif çalışmalar için marka doktorunu seçti.

Ülkemizdeki konferans bolluğuna ve GURU adı altında çok da önemli olmayan kişileri ülkemize getirip kişi başı 500-1000 Euro katılım ücretleri ile Konferans yapma döneminin bittiğini belirten Boztepe artık eğitim ve Keynotspeaker konusunda tek adres olarak FEA'nın görülmesi gerektiğini belirtti. Gerçekten konusunda uzman starlar ve siyasetçilere ulaşmak isteyenler FARKLI EĞİTİMLER AKADEMİSİ üzerinden bilgilendirme alabilirler.